Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 28/08/2016.

SPECJALISTA ds. SPRZEDAŻY I MARKETINGU w placówce medycznej

Warszawa, mazowieckie

Klient infoPraca.pl

Opis stanowiska pracy

Nowoczesny, dynamicznie rozwijający się NZOZ, świadczący wysokospecjalistyczne usługi medyczne, z siedzibą w centrum Warszawy poszukuje kandydatów na stanowisko

SPECJALISTA ds. SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Miejsce pracy: Warszawa

Jeśli lubisz zawodowe wyzwania, brak rutyny, pracę w ciekawym środowisku wśród ludzi z pasją, to miejsce jest dla Ciebie.

Opis stanowiska:

  • nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych z odbiorcami usług medycznych (firmy, towarzystwa ubezpieczeniowe, kluby sportowe i in.)
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz umów z podmiotami korzystających z usług medycznych, negocjowanie warunków współpracy
  • dbanie o wysoki poziom sprzedaży usług medycznych
  • negocjowanie i kontraktowanie umów z NFZ
  • negocjowanie umów z dostawcami
  • analiza rynku oraz identyfikacja potencjalnych kierunków rozwoju
  • koordynacja i zarządzanie projektami marketingowymi w zakresie promocji usług medycznych
  • nadzór nad personelem medycznym oraz pracownikami administracyjnymi

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • min. 4-letnie doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą produktów lub usług medycznych poparte udokumentowanymi sukcesami w sprzedaży
  • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów, mobilność
  • doskonałe umiejętności negocjacyjne
  • wysokie zdolności organizacyjne
  • determinacja w realizacji celów
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników
  • dobra znajomości pakietu MS Office oraz zagadnień z zakresu technik informatycznych
  • własny samochód będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • ciekawą i stabilną pracę w otoczeniu wysoko wykwalifikowanej kadry medycznej i technicznej
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management