SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU W FIRMIE ORGANIZUJĄCEJ TARGI I KONFERENCJE

BAMT Spółka z o.o. Sp. K.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

BAMT sp. z o.o. S.K. jest organizatorem targów i konferencji z obszaru IT. Nasz najbardziej prestiżowy produkt to imprezy GIGACON - największe na polskim rynku konferencje z zakresu IT. Piętnastoletnie doświadczenie daje nam pozycję lidera w branży i stabilnego pracodawcy. W związku z realizacją nowych projektów, poszukujemy dynamicznej i przedsiębiorczej osoby do pracy w charakterze: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Wymagania

Oferujemy możliwość:

  1. Po okresie próbnym oferujemy możliwość realizacji własnych pomysłów w ramach działalności firmy, korzystania z pakietu opieki zdrowotnej, stabilnej formy współpracy i atrakcyjnego wynagrodzenia.

Wymagania:

  1. Biegła znajomość języka angielskiego;
  2. Doświadczenie w sprzedaży lub organizacji eventów - podparte konkretnymi osiągnięciami;
  3. Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.30;
  4. Rozwinięte umiejętności promocji, korzystania z social media i Internetu;
  5. Znajomość pakietu MS Office;
  6. Prawo Jazdy kat B;

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

1. Koordynacja prac związanych z obsługą konferencji, w tym:

  • pozyskiwanie nowych prelegentów i podtrzymywanie kontaktu z prelegentami współpracującymi z firmą;
  • kontakt z prelegentami, ustalanie tematów, konsultacje agendy konferencji;

2. Realizowanie celów sprzedażowych przewidzianych na produkt, a w szczególności:

  • realizowanie założonych celów finansowych i jakościowych;
  • przygotowanie ofert marketingowych dla klientów premium;
  • bieżąca aktualizacja i promocja stron: www, FB, twitter oraz materiałów reklamowych i informacyjnych;
  • spotkania biznesowe w firmie klienta;
  • pozyskiwanie nowych klientów;

3. Realizacja planu promocji imprezy, kontakt z mediami w tym:

  • poszerzanie bazy firm współpracujących przy promocji projektów;
  • współpraca z patronami medialnymi;
  • tworzenie tekstów marketingowych;
  • redagowanie notek prasowych itp.;

Prezentacja firmy

BAMT - Business and Management Training – to firma, dla której kapitałe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management