SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY HVAC&R

IGLOTECH SP. Z O.O.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Iglotech Sp. z o.o., Lider na rynku urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych, odznaczony wieloma nagrodami w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem SOLIDNA FIRMA oraz zarządzania zasobami ludzkimi SOLIDNY PRACODAWCA, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Nr ref. SDS/Kraków/17

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za realizację planów sprzedaży, kompleksową obsługę klientów: ofertowanie, realizacja zamówień, doradztwo techniczne, obsługa posprzedażową.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe techniczne kierunkowe HVAC&R lub w trakcie studiów),
  • prawo jazdy kat. B,
  • kompetencje handlowe miękkie,
  • wiedza techniczna z zakresu doboru i działania urządzeń HVAC&R,
  • mile widziane doświadczenie w firmie handlowej,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy:

  • pracę i możliwości rozwoju w renomowanej firmie o ogólnokrajowym zasięgu
  • szkolenia techniczne i handlowe
  • atrakcyjny system premiowania uzależniony od osiąganych wyników
  • prywatną opiekę medyczną.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego, oświadczenia zgody na przetwarzanie danych osobowych („Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”).

Informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

<br/>Lider na rynku urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Inżynieria, Praca Inne