specjalista ds. sprzedaży / handlowiec

Kompresor Service Frątczak Sp. j.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
- Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji w zakresie doboru sprężarek oraz osprzętu;
- Doradztwo techniczne dla istniejących klientów oraz poszukiwanie nowych zastosowań dla produktów firmy;
- Rozmowy techniczne i współpraca z klientami;
- Samodzielne planowanie i organizacja działań handlowych;
- Rozwijanie rynków odbiorców na terenie woj. Łódzkiego

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę;
- Praca w systemie jednozmianowym;
- Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (Szkolenia);
- Poznanie nowoczesnych technologii.

Mile widziane:
- Wykształcenie wyższe o profilu technicznym;
- Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki ogólnej, układów sterowania, pneumatyki.

Okres nadsyłania ofert:
Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać w terminie do 17.05.2017

Wymagania

- Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży;
- Wykształcenie średnie techniczne;
- Znajomość technik sprzedaży oraz umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych;
- Łatwość nawiązywania kontaktów;
- Dobra znajomość pakietu MS Office;
- Prawo jazy kat B.
- Umiejętność pracy w zespole;
- Dyspozycyjność i gotowość do pracy.

Prezentacja firmy

Firma KOMPRESOR SERVICE istnieje na rynku od 1982 roku. Od początku dzia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 lata z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi