Opis stanowiska pracy

 pozyskiwanie nowych Klientów na rynku Polskim,
 sprzedaż produktów firmy,
 budowanie wizerunku firmy na obsługiwanych rynkach,
 windykacja należności

OFERUJEMY:

 stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie
 możliwość awansu
 atrakcyjny system wynagrodzeń
 system szkoleń wprowadzających do pracy

Wymagania

 wykształcenie: minimum średnie, preferowane wyższe,
 doświadczenie w sprzedaży minimum 1 rok
 biegła znajomość języka angielskiego / niemieckiego będzie dodatkowym atutem (możliwość awansu do Działu Eksportu),
 gotowość do wyjazdów służbowych
 czynne prawo jazdy
 uczciwość i zaangażowanie w pracę

Prezentacja firmy

Firma ETYKIETY.PL ETIGRAF TOMASZÓW MAZOWIECKI Sp. z o.o. zajmuje ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi