Specjalista ds. Sprzedaży/Handlowiec - Samochody ciężarowe

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Poznań, Łódź, Warszawa, wielkopolskie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań, Łódź, Warszawa

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Motywacja do pracy w branży Automotive;
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;
  • Orientacja na Klienta;
  • Gotowość do pracy mobilnej;

Zadania/obowiązki:

  • Sprzedaż samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych;
  • Utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami;
  • Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów;
  • Negocjowanie warunków i zakresu współpracy z klientami.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Umowę o pracę;
  • Samochód służbowy;
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Pracę w miłej i przyjemnej atmosferze;
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

IDES od 20 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Automotive poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, woj. łódzkie, woj. mazowieckie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.