Specjalista ds. sprzedaży fotowoltaiki

Centrum Kariery Sp. z o.o.

Gdynia, Gdańsk, Sopot, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Kariery to jedna z największych w Polsce instytucji zajmujących się sprzedażą i obsługą Klienta.

Pomagamy wszystkim niezależnie od wieku, wykształcenia czy miejsca zamieszkania, osiągnąć sukcesy w zawodzie handlowca i managera sprzedaży.

Proponujemy ustrukturalizowaną i sprawdzoną ścieżkę kariery. Szkolimy, a następnie gwarantujemy zatrudnienie w siłach sprzedaży działających we współpracy z wielkimi ogólnopolskimi firmami.

Dla naszego klienta - Lidera odnawialnych źródeł energii poszukujemy osób na stanowisko :

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY FOTOWOLTAIKI

Opis stanowiska:

- sprzedaż usług na rynku indywidualnych oraz biznesowym
- opieka nad powierzoną bazą klientów
- reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i dbałość o jej wizerunek,
- realizacja założonych planów sprzedaży,
- efektywności w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów interpersonalnych
- przedsiębiorczości, inicjatywy i samodzielności
- nastawienia na osiąganie celów i etycznego podejścia do biznesu

Oferujemy:

- ciekawą pracę pełną wyzwań, oraz możliwość rozwoju zawodowego
- ambitną i satysfakcjonującą pracę w młodym zespole,
- atrakcyjny system wynagrodzeń,
- możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
- pakiet bezpłatnych szkoleń produktowo- handlowych oraz aktywny coaching,
- możliwość pracy w miejscu zamieszkania na terenie całej Polski.
- tel. służbowy
- auto służbowe

Wymagania

- mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowca samodzielnego, agenta ubezpieczeniowego, finansowego, itp
- łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych,
- samodzielność, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność,
- zaangażowanie i inicjatywa w pracy,
- wysoka kultura osobista.

www.centrumkariery.eu

Prezentacja firmy

CENTRUM KARIERY to jedna z największych w Polsce instytucji zajmu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 7 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Energetyka