Specjalista ds. sprzedaży exportowej

AP Uniapol Development Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Pozyskiwanie nowych klientów zgodnie z planem działania,
  • Systematyczna obsługa dotychczasowych klientów,
  • Przygotowywanie ofert i wysyłki e-mailing,
  • Rozmowy telefoniczne z klientami, monitorowanie potrzeb, informowanie o ofercie, wstępna wycena,
  • Sporządzanie ofert i kalkulacji,
  • Prowadzenie korespondencji handlowej,
  • Wycena i wysyłka zapytań ofertowych.

Wymagania

  • Biegła znajomość jednego z języków obcych:  włoski, niemiecki, francuski, niderlandzki lub węgierski,
  • Obsługa pakietu MS Office,
  • Dobra znajomość obsługii komputera,
  • Samodzielność w działaniu oraz komunikatywność.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienia w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pakiet szkoleń wdrażających,
  • Atrakcyjne warunki pracy,
  • Pracę w miłej atmosferze.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłanie aktualnej aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".

Prezentacja firmy

Praca tymczasowa dostarcza elastycznych rozwiązań personalnych, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing