Specjalista ds. sprzedaży exportowej ze znajomością języka włoskiego

AP Uniapol Development Sp. z o.o.

Kornice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Systematyczna obsługa stałych Klientów,
  • Budowa pozytywnych relacji z Klientem,
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz wstępnych kalkulacji,
  • Prowadzenie korespondencji handlowej.

Wymagania

  • Biegła znajomość języka włoskiego umożliwiająca swobodny kontakt zarówno w mowie, jak i piśmie – warunek konieczny,
  • Umiejętność dobrej obsługi komputera,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Komunikatywność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie na rynku krajowym oraz międzynarodowym,
  • Motywacyjny system wynagrodzenia – podstawa wraz z systemem prowizyjnym,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu.

Osoba kontaktowa:

Klaudia Szpila

Nr telefonu: 12 375 14 08

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aktualnej aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".

Prezentacja firmy

Praca tymczasowa dostarcza elastycznych rozwiązań personalnych, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta