Specjalista ds. sprzedaży - EXPORT

FallWork Sp. z o.o.

Puszczykowo, Poznań, wielkopolskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Puszczykowo, Poznań

OBOWIĄZKI:

  • aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów/klientów na terenie Polski i poza granicami kraju
  • utrzymanie wysokiego poziomu obsługi bieżących klientów
  • prowadzenie analizy sprzedaży
  • planowanie sprzedaży w oparciu o prowadzone analizy i raporty
  • analiza portfela produktów i jego aktywne kształtowanie
  • analiza konkurencji i podejmowanie działań maksymalizujących sprzedaż
  • kształtowanie polityki sprzedaży i promocji
  • wsparcie w działaniach marketingowych
  • ścisła współpraca z działem handlowym, ale również pozostałymi działami firmy
  • zarządzanie pracą podległych handlowców

WYMAGANIA:

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (EXPORT - najlepiej w branży spożywczej lub ogólnie FMCG)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację z zagranicznymi klientami
  • prawo jazdy kat.B
  • gotowość do wyjazdów służbowych

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę od początku współpracy)
  • wynagrodzenie oparte na podstawie + premie/prowizje uzależnione od wyników sprzedaży
  • świadczenia pozapłacowe
  • nienormowany czas pracy (min. 40h tygodniowo)
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy i budowanie zespołu
  • udział w strategicznych działaniach handlowych firmy
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon komórkowy)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.