Specjalista ds. Sprzedaży energii oraz gazu

PROGAZ

Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Polski Market Energetyczny

poszukuje pracowników w rejonie:

Radom i okolice.

Oferujemy:
* atrakcyjny system prowizyjny,
* materiały sprzedażowe i marketingowe,
* ciągłe wsparcie operacyjne (bezpłatne szkolenia oraz opiekę koordynatora),
* łatwo dostępną bazę Klientów,
* pomoc w pozyskaniu pierwszych umów

* różne formy współpracy (umowa o pracę, działalność gosp.)

Opis stanowiska:
* pozyskiwanie i utrzymanie klientów biznesowych na określonym terenie,
* sporządzanie ofert oraz indywidualne negocjowanie warunków umów,
* zawieranie umów na sprzedaż energii elektrycznej oraz gazu ziemnego,
* rozbudowa bazy klientów.

Wymagania:
* wysokie umiejętności handlowe,
* łatwość w prowadzeniu rozmów biznesowych,
* sumienność oraz systematyczność,
* duża samodyscyplina,
* umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy.

Aplikację (CV) proszę przesyłać na adres e-mail lub za pośrednictwem formularza.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)."

Prezentacja firmy

POLSKI MARKET ENERGETYCZNY to firma związana ze sprzedażą gazu i energii... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Prowizja za sprzedaż
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi