Specjalista ds. sprzedaży energii elektrycznej i gazu ziemnego

Energomix Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Energomix Sp. z o.o. (www.energomix.com) jest największą w Polsce niezależną firmą doradztwa energetycznego oraz partnerem większości spółek obrotu energią elektryczną i gazem ziemnym. Współpracujemy z 18 dostawcami energii w Polsce oraz z czołowym doradcą energetycznym w Europie. Obsługujemy ponad 3 000 klientów biznesowych w zakresie sprzedaży energii i gazu, optymalizacji dystrybucji, kompensacji mocy biernej, oświetlenia LED, fotowoltaiki, systemów monitoringowych i doradztwa przetargowego dla instytucji publicznych. Działamy na terenie całego kraju poprzez sieć profesjonalnych Doradców Klienta. Nasze biuro centralne znajduje się w Warszawie. Posiadamy też cztery biura regionalne. Jesteśmy wiarygodnym partnerem na rynku energii – ponad 5 lat doświadczenia, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej potwierdzający znakomity standing finansowy, tytuł Lider Przedsiębiorczości 2015, ekspert Business Centre Club ds. efektywności energetycznej. Prowadzimy ponadto profesjonalne portale branżowe (m.in. samEnergia.pl – pierwszy supermarket energii w Polsce). Mamy ofertę dla odbiorców biznesowych (małych i dużych – atrakcyjne cenniki i wyceny indywidualne), indywidualnych oraz instytucji publicznych – u nas masz elastyczność produktową i geograficzną – każdy Klient jest w Twoim zasięgu.

Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności oraz ogromnym potencjałem wzrostu rynku energii w Polsce poszukujemy do współpracy doświadczonych i gotowych na nowe wyzwania zawodowe kandydatów do współpracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie klientów biznesowych (dla zainteresowanych również możliwość sprzedaży do klientów indywidualnych) w ramach doradztwa energetycznego (zakup energii elektrycznej i gazu), optymalizacja dystrybucji, technologie redukcji poboru, monitoring),
  • Aktywne utrzymywanie i obsługa dotychczasowych Klientów,
  • Przygotowywanie ofert, analiz i prognoz dla Klientów,
  • Negocjowanie warunków współpracy oraz przygotowanie kontraktów.

Oferujemy:

  • Najlepszy na rynku system wynagrodzenia prowizyjnego,
  • W pierwszych miesiącach program INKUBATOR – wynagrodzenie podstawowe uzależnione od ilości pozyskanych klientów + wynagrodzenie prowizyjne,
  • Elastyczne formy współpracy (umowa agencyjna (własna działalność) lub umowy cywilnoprawne (zlecenie) - dla najlepszych umowa o pracę),
  • Klarowna ścieżka kariery (Handlowiec – Kierownik Zespołu Sprzedaży – Regionalny Dyrektor Sprzedaży),
  • Dla najbardziej aktywnych użytkowanie firmowego samochodu,
  • Pełne wsparcie Back Office oraz opieka regionalnego Dyrektora Sprzedaży,
  • Brak ograniczeń terytorialnych ani ograniczeń pod względem typu klienta,
  • Wyłączność obsługiwanych klientów (również w kolejnych latach),
  • Dostęp do pełnego portfolio produktowego,
  • Pracę w szybko rozwijającym się zespole nastawionym na sukces,
  • Szkolenie wstępne oraz szkolenia okresowe z wiedzy dotyczącej branży energetycznej (z udziałem Spółek Obrotu),
  • Konkursy sprzedażowe, spotkania integracyjne,

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta (budowanie rynku, poszukiwanie nowych klientów), najlepiej w branży energetycznej, telekomunikacyjnej, finansowej, ubezpieczeniowej,
  • Mile widziane posiadanie portfela kontaktów pozwalających na wdrożenie w rynek,
  • Wysoka aktywność w działaniu oraz nastawienie na sukces,
  • Zdolności negocjacyjne i interpersonalne,
  • Wysoka kultura osobista, samodzielność oraz odpowiedzialność,
  • Prawo jazdy, komputer z dostępem do Internetu,
  • Umiejętność obsługi programów MS Office i poczty elektronicznej.
Naszą ambicją jest tworzenie najlepszej profesjonalnej organizacji działającej w obszarze doradztwa energetycznego w Polsce. Zależy nam na rozwoju, wsparciu i uczciwych relacjach z naszymi pracownikami oraz partnerami. Zapewniamy naszym pracownikom i partnerom wszelkie narzędzia do osiągnięcia sukcesu na rynku energetycznym, gdyż dzięki ich pracy nasza firma ma szansę na dalszy rozwój.

POSZUKUJEMY RÓWNIEŻ ZORGANIZOWANYCH GRUP SPRZEDAŻOWYCH (PARTERNÓW) ORAZ INDYWIDUALNYCH DORADCÓW KLIENTA.

Dołącz do nas i rozpocznij pracę w perspektywicznej, intensywnie rozwijającej się branży doradztwa energetycznego w Polsce!

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV za pomocą maila
rekrutacja@energomix.pl

lub klikając w przycisk Aplikuj:
Zapraszamy do pobrania prezentacji HR dla kandydatów do współpracy z Energomix
(http://www.energomix.com/media/pdf/PrezentacjaHR.pdf).