Key Account Manager - Kierownik ds. Kluczowych Klientów

New Amsterdam Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Czujesz się urodzonym handlowcem? Masz dość oferowania nudnych usług i mało ekscytujących produktów? Chcesz sprzedawać naprawdę wielkie rzeczy: gry, aplikacje mobilne i edukacyjne do największych ekspozycji w kraju? Dołącz do naszego zespołu. Szukamy specjalisty ds. sprzedaży ekspozycjii multimedialnych.

Nasza firma zajmuje się tworzeniem innowacyjnych ekspozycji dla czołowych polskich muzeów. Stworzyliśmy Podziemia Rynku w Krakowie, Centrum Poznawcze przy Hali Stulecia we Wrocławiu i kilkanaście innych wystaw. Teraz pracujemy nad Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku i Centrum Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu. Sterowanie łazikiem marsjańskim? Interaktywne aplikacje nie tylko na ekranie komputera – to dla nas żaden problem!

Jeżeli spełniasz poniższe wymagania – ta oferta jest kierowana właśnie do Ciebie. Wyślij nam swoje CV. Miejsce pracy w Krakowie w grupie 40 kreatywnych osób. Stwórzmy razem coś wielkiego!

Opis stanowiska w skrócie:

  • sprzedaż rozwiązań multimedialnych
  • prowadzenie negocjacji handlowych z kontrahentami
  • rozwój podległego rynku – multimedialno-wystawienniczego
  • opracowywanie strategii sprzedaży produktu – usługi – produkcji wystaw multimedialnych, showroom'ów i visitors center

Wymagania

  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży rozwiązań multimedialnych lub IT dla sektora publicznego i prywatnego,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista,
  • Silne zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Kontakty w branży: muzea, instytucje kulturalne, korporacje,
  • Doświadczenie w zakresie zamówien publicznych.
  • Płynna znajomość j, angielskiego.

Prezentacja firmy

New Amsterdam działa od 2009 r. Projektujemy i realizujemy ekspozycje mu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi