Specjalista ds. sprzedaży eksportowej - rynki francuskojęzyczne

MasterHR

Koszalin, zachodniopomorskie

MasterHR

Od: MasterHR
Miejsce pracy: Koszalin

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa transakcji eksportowych na rynku francuskim (wprowadzanie danych do systemu, przygotowywanie zestawień oraz wsparcie w organizacji pracy i Regionalnych Menedżerów Sprzedaży),
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami z rynku francuskiego,

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Znajomość języka francuskiego na poziomie min. B2/C1,
  • Prawo jazdy kat. B, wykształcenie min. średnie.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie A1.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach Umowy o pracę w firmie o zasięgu krajowym i zagranicznym,
  • System premiowy uzależniony od wyników sprzedaży - system premiowy dla back office w opracowaniu wewnątrz firmy,
  • Możliwość przeszkolenia/ wdrożenia na ww. stanowisku pracy,
  • Dodatkowe benefity: Karty Multisport, Prywatną Opiekę Medyczną, Ubezpieczenie grupowe AXA,
  • Kurs języka angielskiego dla pracowników
  • Dodatkowe benefity na święta (paczki, karty przedpłacone), owocowe poniedziałki w okresie jesienno-zimowym oraz wiele więcej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.