Specjalista ds. sprzedaży/Dziennikarz

Centrum Inteligentnego Rozwoju s.c.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Inteligentnego Rozwoju S.C. jest firmą zajmującą się aktywnym budowaniem wizerunku firm, instytucji i samorządów w ogólnopolskich mediach i przestrzeni publicznej. Celem naszych działań jest pomoc w nawiązaniu współpracy między nauką i biznesem, która zmierza do wprowadzania na rynek innowacyjnych rozwiązań, a także promocja wśród opinii publicznej nowatorskich projektów i działań zmierzających do rozwoju kraju.

Informujemy ogół społeczeństwa o roli środków europejskich w realizacji unijnej strategii na rzecz inteligentnego, zrównoważonego rozwoju – przekładającego się na spójność gospodarczą i poprawę życia społeczeństwa.

Centrum Inteligentnego Rozwoju jest organizatorem Forum Inteligentnego Rozwoju 2016 w Rzeszowie - dużego wydarzenia skierowanego dla przedstawicieli nauki, biznesu i samorządu. Jest także patronem sekcji tematycznej „Rzecz o Innowacjach”, ukazującej się się na łamach „Pulsu Biznesu”, najbardziej prestiżowego dziennika biznesowego w kraju.

W związku z tym szukamy pracownika do redakcji sekcji tematycznej „Rzecz o Innowacjach” na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Opis stanowiska:

- aktywne pozyskiwanie partnerów biznesowych do współpracy
- przeprowadzanie wywiadów
- pisanie artykułów
- organizacja wydarzeń biznesowo-naukowych

Oferujemy:

- umowa o pracę
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- wysokie zarobki (popstawa + premia)
- możliwość rozwoju
- możliwość współtworzenia jednej z najbardziej opiniotwórczych gazet społeczno-gospodarczych w Polsce
- niezbędne szkolenia
- niezbędne narzędzia pracy
- przyjazną atmosferę w młodym zespole
- wsparcie zespołu i przełożonych

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Inteligentnego Rozwoju S.C. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).”

Wymagania

Jeśli jesteś punktualny, działasz z pasją, dajesz z siebie więcej niż wymagane, a do tego jesteś pozytywnie nastawiony, wierzysz w siebie, nie poddajesz się i wykazujesz się dobrą etyką pracy to szukamy właśnie Ciebie!

Ponadto od kandydatów oczekujemy:

- komunikatywności, łatwości nawiązywania kontaktów
- nienagannej znajomość języka polskiego
- umiejętności pozyskiwania informacji
- kreatywnośći
- umiejętności negocjacji
- siły perswazji
- wysokiej kultury osobistej
- dobrej dykcji
- odpowiedzialności i zaangażowania
- samodzielności
- mile widziane wykształcenie wyższe (najlepiej po kierunkach: dziennikarstwo, marketing i zarządzanie politologia, psychologia, ekonomia)
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- mile widziane doświadczenie w organizacji kongresów, konferencji, sympozjów

Prezentacja firmy

Promujemy innowacje i inteligentny rozwój w oparciu o najbardziej opinio... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media