Specjalista ds. sprzedaży dystrybucyjnej - branża IT

LSI Software S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • posiada minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta – branża IT
  • posiada doświadczenie z produktem IT SOFTWARE i HARDWARE
  • ma doświadczenie w pozyskiwaniu klienta B2B i aktywnej sprzedaży
  • posiada doskonałe zdolności komunikacyjne
  • nastawiony jest na sukces i realizację celów
  • komunikatywnie posługuje się językiem angielskim
  • posiada prawo jazdy kat. B. i gotowość do wyjazdów służbowych

Wymagania

  • aktywnie pozyskiwać Klientów (dystrybutorów i Klientów docelowych) oraz sprzedawać oprogramowanie oraz urządzenia dedykowane branży gastronomicznej i hotelowej
  • dbać o długotrwałe relacje z Partnerami Handlowymi, Klientami firmy
  • kompleksowo przygotowywać prezentacje handlowe i oferty po spotkaniach handlowych
  • monitorować rynek

Prezentacja firmy

LSI Software S.A – spółka notowana na GPW, wiodący producent i dostawca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi