specjalista ds. sprzedaży / doradca klienta

Randstad Polska Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Dla naszego klienta, ogólnopolskiej firmy z branży poligraficznej, poszukujemy energicznych osób na stanowisko:

Nr ref.: 38524
Praca stała
Lokalizacja: Szczecin

Zakres obowiązków:
  • kompleksowa obsługa stałych klientów na przydzielonym rynku
  • współpraca i wsparcie z handlowcem pracującym w terenie
  • prace administracyjne (wystawianie faktur oraz zleceń)
  • realizacja planów sprzedażowych
  • udział w procesie rozpatrywania reklamacji
  • monitorowanie płatności

Oczekiwania:
  • doświadczenie w telefonicznej sprzedaży i obsłudze klienta
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość obsługi programów CRM
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność, energiczność
  • optymizm i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych

Oferta:
  • umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie plus prowizje od sprzedaży
  • gwarantowaną premię w trakcie trwania okresu próbnego - 1000-1200 zł
  • pakiet szkoleń wprowadzających i produktowych
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pracę w myśl zasady "w miłej atmosferze pracuje się lepiej"

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)