Specjalista ds. sprzedaży (broker kurierski)

Adore Sp. z o.o.

Warszawa, 03-982, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest firma, która działa jako profesjonalny portal pośredniczący w usługach kurierskich. Serwis prowadzony jest przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży Transport Spedycja i Logistyka.

Nr referencyjny

CLS/03/2015

Lokalizacja:

Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Obsługa Klientów indywidualnych i MŚP przedsiębiorstwa, udzielanie odpowiedzi na zapytania ofertowe
  • Pozyskiwanie Klientów
  • Przyjmowanie oraz kontrola realizacji zleceń transportowych
  • Przyjmowanie reklamacji
  • Prowadzenie dokumentacji realizowanych zleceń
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • Bardzo mile widziane pozyskiwanie Klientów
  • Wystawianie faktur
  • Administracja biurowa, nadzór nad obiegiem dokumentów

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta w dziale handlowym w firmie kurierskiej
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów z Klientami, pozyskiwanie Klientów
  • Wysokie zdolności interpersonalne, cierpliwość, kreatywność, umiejętność tłumaczenia
  • Doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań dla Klienta
  • Dobra organizacja czasu pracy i znajomość pakietu Office
  • Dbałość o wysokie standardy obsługi Klienta

Oferujemy:

  • Umowę o pracę + system premiowy
  • Pracę w intensywnie tworzącej się spółce
  • Realną możliwość awansu
  • Niezbędne narzędzia do pracy

Nr licencji: 8736

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka