Opis stanowiska pracy

W związku z realizacją długofalowej strategii firmy opartej na rozwoju usług transportowych dla klientów - poszukujemy doświadczonych kandydatek i kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży

Zadania do realizacji na powyższym stanowisku:

  • realizacja założonych planów sprzedażowych w zakresie usług transportowych w dedykowanym regionie;
  • rozwijanie kontaktów handlowych i budowanie długofalowych relacji z potencjalnymi partnerami;
  • organizacja i prowadzenie spotkań z klientami w celu nawiązania współpracy;
  • monitorowanie rynku TSL oraz poczynań konkurencji;
  • współpraca z działami operacyjnymi w celu zapewnienia należytej obsługi nowopozyskanych klientów.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży usług transportowych (WARUNEK KONIECZNY);
  • bardzo dobra znajomość branży TSL oraz aktualnych trendów na rynku;
  • orientacja na cel oraz determinacja w osiąganiu wysokich wyników sprzedażowych;
  • wysoko rozwinięte umiejętności handlowe;
  • czynne prawo jazdy kat. B (praca w terenie).

Prezentacja firmy

FM Logistic rozpoczęło swoją działalność w Polsce, w 1995 roku, budując ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Logistyka