Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 28/06/2016.

Specjalista ds. sprzedaży branża inwestycyjna - Meble

Rzeszów, podkarpackie

PB Studio Piotr Bobeł

Opis stanowiska pracy

Wymagania:
· podstawowa znajomość obsługi komputera i aplikacji MS Office Microsoft Outlook, Internet Explorer
· Umiejętność pracy pod presją czasu.
· Umiejętność prowadzenie kilkunastu projektów jednocześnie.
· Równowaga emocjonalna (opanowanie w sytuacjach trudnych emocjonalnie).
· Komunikatywność (zdolność szybkiego nawiązania kontaktu).
· Poprawna polszczyzna i płynność wypowiedzi (logiczne i płynne budowanie wypowiedzi, brak gwary i sloganów,)
· Umiejętność przekonywania i budowania pozytywnych relacji.
· Asertywność.
· Orientacja na Klienta
· Orientacja na wynik
· Czynne prawo jazdy kat. B
· Znajomość ryku inwestycyjnego,
· umiejętność aranżowania wnętrz,
· znajomość obsługi programów do wizualizacji – będzie dodatkowym atutem.

OFERTA:

· Docelowo - umowa o pracę lub umowa cywilna na samodzielnym stanowisku,
· program wdrożenia, zapewniający szybką adaptację w miejscu pracy
· jasną ścieżkę rozwoju i awansu
· możliwość rozwoju - profesjonalne szkolenia
· wynagrodzenie prowizyjne (uzależnione od aktywności i osiąganych efektów)
· narzędzia pracy
· pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole
ZADANIA:
· Pozyskiwanie i utrzymanie klienta
· przyjmowanie zamówień, przekazywanie zamówień do realizacji, monitowanie prawidłowej realizacji zamówień,
· tworzenie notatek w temacie wykorzystywanych u klienta rozwiązań,
· raportowanie online za pomocą udostępnionych aplikacji mobilnych
· Pozyskiwanie Klientów, bezpośrednia sprzedaż produktów i usług oraz obsługa Klienta w kanale B2B

PB Studio to producent szerokiej gamy mebli realizowanych wg indywidualnego projektu... zarówno dla inwestorów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Firma oferuje nie tylko meble, ale i kompleksowe elementy wyposażenie wnętrza takie jak: drzwi przesuwne, krzesła, lustra, podłogi, AGD do zabudowy etc. Jesteśmy wstanie podjąć się wykonania prawie każdego zlecenia wg życzenia Klienta.
Początki naszej firmy sięgają 1995 r. Od samego początku realizując swoje pasje dbamy o zadowolenie Klienta, to on jest dla nas wartością nadrzędną. Wyznając zasadę że wszystko w życiu można wykonać tylko na dwa sposoby dobrze albo bardzo dobrze, stale podnosimy jakość świadczonych usług dbając o każdy szczegół i dążąc do perfekcji.
Nasze Meble produkowane są na zamówienie – każdy Klient ma możliwość wpływania na ich ostateczny kształt, wymiar, kolor i przede wszystkim funkcjonalność. To właśnie zapewnienie funkcjonalności we wnętrzu jest najważniejszym elementem naszej pracy. Nigdy nie podejmujemy się realizacji dwóch identycznych zestawów mebli.

Oferowane przez nas produkty i usługi powinny zaspokoić Państwa potrzeby przy realizacji wyposażenia: domów, mieszkań, biur, hoteli, restauracji; w zakresie mebli: kuchennych, łazienkowych, dziecinnych, młodzieżowych, sypialni, gabinetów, garderób, przedpokoi, salonów, pomieszczeń socjalnych.

Każdy mebel musi być perfekcyjny: do produkcji firma wykorzystuje najnowsze technologie i supernowoczesne maszyny. Nasze meble to także ręczna robota i pasja, niezbędne dla uzyskania efektu końcowego.

Firma PB Studio współpracuje ze znanymi w Polsce i na świecie producentami i dostawcami artykułow wyposażenia wnętrz: Nowy Styl, Baltic Wood, Komandor, Stalpol.
W swoich meblach korzystamy z materiałów, prefabrykatów i elementów uzbrojenia mebli światowych producentów: Kronopol, Hettich, Blum, BRW i wielu innych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/02/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi