Specjalista ds. sprzedaży branża inwestycyjna - Meble

PB Studio Piotr Bobeł

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:
· podstawowa znajomość obsługi komputera i aplikacji MS Office Microsoft Outlook, Internet Explorer
· Umiejętność pracy pod presją czasu.
· Umiejętność prowadzenie kilkunastu projektów jednocześnie.
· Równowaga emocjonalna (opanowanie w sytuacjach trudnych emocjonalnie).
· Komunikatywność (zdolność szybkiego nawiązania kontaktu).
· Poprawna polszczyzna i płynność wypowiedzi (logiczne i płynne budowanie wypowiedzi, brak gwary i sloganów,)
· Umiejętność przekonywania i budowania pozytywnych relacji.
· Asertywność.
· Orientacja na Klienta
· Orientacja na wynik
· Czynne prawo jazdy kat. B
· Znajomość ryku inwestycyjnego,
· umiejętność aranżowania wnętrz,
· znajomość obsługi programów do wizualizacji – będzie dodatkowym atutem.

OFERTA:

· Docelowo - umowa o pracę lub umowa cywilna na samodzielnym stanowisku,
· program wdrożenia, zapewniający szybką adaptację w miejscu pracy
· jasną ścieżkę rozwoju i awansu
· możliwość rozwoju - profesjonalne szkolenia
· wynagrodzenie prowizyjne (uzależnione od aktywności i osiąganych efektów)
· narzędzia pracy
· pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole
ZADANIA:
· Pozyskiwanie i utrzymanie klienta
· przyjmowanie zamówień, przekazywanie zamówień do realizacji, monitowanie prawidłowej realizacji zamówień,
· tworzenie notatek w temacie wykorzystywanych u klienta rozwiązań,
· raportowanie online za pomocą udostępnionych aplikacji mobilnych
· Pozyskiwanie Klientów, bezpośrednia sprzedaż produktów i usług oraz obsługa Klienta w kanale B2B

Prezentacja firmy

PB Studio to producent szerokiej gamy mebli realizowanych wg indywidualn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi