Specjalista ds. sprzedaży (branża hotelarska)

FallWork Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Warszawa

Rozbudowany ośrodek hotelowy łączący ze sobą luksus historii i nowoczesną wygodę, poszukuje charyzmatycznej i otwartej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Opis stanowiska:

- samodzielne zorganizowanie stanowiska sprzedaży w Warszawie
- działania mające na celu pozyskiwanie klientów indywidualnych i grupowych
- promocja ośrodka w różnych instytucjach
- sprzedaż dodatkowych wyspecjalizowanych ofert (np. ośrodek jeździecki)
- budowanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami
- stworzenie polityki ofertowej
- współpraca z Działem Marketingu

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (zarządzanie, marketing, turystyka, hotelarstwo)
- doświadczenie w sprzedaży usług w segmencie biznesowym
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- czynne prawo jazdy kat. B
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- mocno rozwinięte kompetencje komunikacyjne
- zaangażowanie w pracę i realizację celów
- wysoka kultura osobista

Duży atut stanowić będzie:

- znajomość języka niemieckiego i/lub rosyjskiego
- doświadczenie w branży hotelarskiej na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- umowę o pracę z zatrudnieniem bezpośrednim
- pracę w biurze w centrum Warszawy
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
- atrakcyjny system premiowy
- pracę od poniedziałku do piątku (okazjonalnie weekendy w przypadku eventów)
- wszelkie potrzebne narzędzia do pracy

** Oferta pracy stałej.

Kandydatów zainteresowanych propozycją pracy zapraszamy do przesyłania CV.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Przypominamy o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 1182)”.

*Agencja FallWork o certyfikacie Agencji Zatrudnienia nr 6231 jest firmą o bogatym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji rynkowej, oferującą kompleksowe usługi z zakresu wynajmu personelu tymczasowego oraz rekrutacji stałych.*

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.