Specjalista ds. Sprzedaży (branża energetyczna)

SanFara Sp. z o. o

Bydgoszcz, Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

TWOIM ZADANIEM BĘDZIE:

  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych z sektora MSP i budowanie trwałych relacji,
  • analiza potrzeb klienta i przygotowywanie ofert w oparciu o dokonaną analizę,
  • aktywna sprzedaż produktów z branży energetycznej,
  • negocjowanie warunków kontraktów.

OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia w sprzedaży, najlepiej B2B, co najmniej 1 rok,
  • zaangażowania i motywacji do podejmowania wyzwań,
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy,
  • komunikatywności, umiejętności prowadzenia negocjacji i budowania trwałych relacji biznesowych,
  • gotowości do pracy w systemie prowizyjnym,
  • gotowości do pracy w oparciu o umowę partnerską (działalność gospodarcza lub umowa o dzieło),
  • doświadczenie w branży energetycznej będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • konkurencyjne warunki prowizyjne,
  • stałą część wynagrodzenia w 3 pierwszych miesiącach współpracy,
  • konkurencyjne produkty i usługi w Polsce dla małych i średnich firm (między innymi energia elektryczna, paliwo gazowe, oświetlenie LED, instalacje PV),
  • swobodę i elastyczność działania,
  • wsparcie backoffice - przygotowywanie i skuteczne procesowanie umów, obsługa posprzedażowa klienta,
  • dostęp do autorskiego oprogramowania usprawniającego współpracę,
  • wsparcie wykwalifikowanego zespołu specjalistów w zakresie produktów okołoenergetycznych,
  • profesjonalne szkolenia produktowe i sprzedażowe.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Partnerem firmy innogy Polska S.A., jednej z największyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi