Specjalista ds. Sprzedaży B2B

Sales For

Warszawa, mazowieckie

Sales For

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Naszym Klientem jest Spółka oferująca szeroką gamę produktów motywacyjnych dla firm i ich pracowników. Aktualnie poszukujemy Specjalisty ds. Sprzedaży B2B.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów poprzez kontakt telefoniczny i bezpośrednim,
  • Odbywanie spotkań handlowych,
  • Identyfikowanie potrzeb Klientów B2B,
  • Przygotowywanie oferty odpowiadającej wymaganiom Klientów.

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w sprzedaży w segmencie B2B,
  • Doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu klientów biznesowych,
  • Umiejętności budowania relacji z klientami biznesowymi,
  • Komunikatywność, dynamizm w działaniu.

Klient oferuje:

  • Umowę o pracę,
  • Narzędzia do pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z pensji podstawowej, prowizji i premii,
  • Bogaty pakiet socjalny (karta sportowa, lunchowa, kafeteria pracownicza, dofinansowanie do studiów),
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • Pracę w nowoczesnym biurze przy stacji metra.
Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Sales For