Specjalista ds. sprzedaży B2B

Level 152 Sp. z o.o.

30-702 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

gOffline - to pierwsza otwarta platforma lojalnościowa łącząca najnowsze trendy w marketingu: grywalizację, marketing bezpośredni i mobilność. W gOffline emocje łączą się z wydarzeniami, gdziekolwiek jesteś.
W związku z dynamicznym rozwojem firma poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalisty ds. sprzedaży B2B
(miejsce pracy Kraków)

Twoje zadania:
o Pozyskanie Klientów biznesowych do platformy gOffline
o Obsługa aktualnych klientów
o Wsparcie w realizacji bieżących projektów u Klientów
o Przygotowywanie ofert i prezentacji marketingowych i sprzedażowych
o Udział w spotkaniach biznesowych poza siedzibą firmy

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie:

1. Charakter - poszukujemy osób:

o Zorganizowanych i systematycznych
o Ambitnych i lubiących wyzwania
o Posiadających siłę perswazji
o Umiejących pracować w zespole
o Posiadających wysokie umiejętności komunikacyjne: umiejących słuchać i wyciągać wnioski
o I chyba najważniejsze - będących optymistami
o Gotowych do podróży służbowych.

2. Kompetencje - "must have":

o Doświadczenie w zakresie przygotowywania i prowadzenia prezentacji sprzedażowych oraz negocjacji handlowych
o Praktyczna znajomość pakietu MS Office (szczególnie PowerPoint oraz Excell)
o Podstawowa wiedza z zakresu marketingu lojalnościowego oraz bezpośredniego
o Doświadczenie w realizacji wielokanałowej ścieżki sprzedaży
o Prawo jazdy kat.B

3. Kompetencje - "nice to have":

o Znajomość zagadnień grywalizacji
o Znajomość branży "shopping center" lub "retail" lub "convinient shopping"
o Znajomość angielskiego na poziomie płynnej komunikacji
o Pasję do technologii mobilnych

Nasza oferta dla Ciebie - zapewniamy:

o Stabilną pracę w rozwijającej się firmie
o Udział w unikalnych i innowacyjnych projektach
o Możliwość realizacji swoich pomysłów i dynamiczny rozwój zawodowy

W korespondencji z nami prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz 926 z póź. zm.)". Jednocześnie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Platforma gOffline to otwarta platforma grywalizacyjna, a zarazem nietyp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta