Specjalista ds. sprzedaży (auta ciężarowe, ciągniki siodłowe)

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bydgoszcz

IDES od 22 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Automotive poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Rzgów /Kutno/Bydgoszcz/Poznań/Ostrów Wielkopolski

Zadania / obowiązki:

  • Sprzedaż samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych;
  • Utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami;
  • Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów;
  • Negocjowanie warunków i zakresu współpracy z klientami;
  • Poszukujemy kilku Handlowców - jeden Handlowiec odpowiedzialny będzie za sprzedaż na części jednego województwa;

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie bądź wyższe techniczne;
  • Doświadczenie w sprzedaży jest warunkiem koniecznym;
  • Motywacja do pracy w branży automotive;
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz zorientowanie na Klienta;
  • Gotowość do pracy mobilnej;
  • Doświadczenie w sprzedaży w branży automotive mile widziane.

Firma oferuje:

  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Umowę o pracę;
  • Samochód służbowy;
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.