Specjalista ds. sprzedaży Allegro / grafik

Lago Media

Łomianki, mazowieckie

Lago Media
Lago Media Lago Media Lago Media
LAGO MEDIA
Jesteśmy importerem i dystrybutorem motoryzacyjnych akcesoriów elektronicznych, zwiększających bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania pojazdów. Ponad 12-letnie doświadczenie w branży pozwoliło nam już ugruntować swoją pozycję na rynku i zagwarantować jakość oferowanych produktów. Stale obserwujemy pojawiające się nowinki technologiczne oraz badamy potrzeby naszych klientów, co pozwala nam na dostarczanie towarów spełniających oczekiwania naszych partnerów handlowych.

Jeśli:

  • jesteś kreatywny i optymistyczny
  • potrafisz zauważać potrzeby innych,
  • interesują cię sprawy techniczne związane z elektroniką samochodową,
  • jesteś pracowity i lojalny,
  • interesuje cię zarządzanie projektem rozwoju sprzedaży on-line

to być może jesteś osobą, której szukamy.

Szukamy bowiem osoby z oryginalnymi pomysłami, lubiącej tworzenie grafik i treści, dbającej o szczegóły na stanowisko:

Miejsce pracy: Łomianki

Opis stanowiska:

  • zarządzanie ofertą firmy na portalu Allegro oraz w sklepie internetowym
  • przygotowywanie zdjęć towarów, opisów produktów i wystawianie aukcji
  • dodawanie produktów do sklepu internetowego
  • obróbka graficzna zdjęć,
  • przygotowywanie materiałów na potrzeby social media,
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań dla rozwoju sprzedaży;
  • przygotowywanie planów i prowadzenie działań w zakresie marketingu i sprzedaży produktów;
  • analiza rynku sprzedaży detalicznej (branża akcesoriów motoryzacyjnych);
  • aktywne rozpoznawanie potrzeb klientów;
  • dbanie o wizerunek firmy i relacje z partnerami
  • odbieranie telefonów od klientów z prowadzonych kont sprzedaży na Allegro (wspólnie z innymi pracownikami firmy)
  • odpowiadanie na pytania mailowe klientów
  • wydawanie towarów klientom, którzy odbierają zamówienia osobiście

Wymagania

  • znajomość obsługi programów graficznych (GIMP, Photoshop);
  • obsługa lustrzanki cyfrowej
  • podstawy HTML’a
  • umiejętności pisania opisów poprawnych ortograficznie i stylistycznie
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność współpracy w zespole
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań;
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • gotowość do ciągłego uczenia się, poszerzania swojej wiedzy i umiejętności
  • sprawne radzenie sobie z czynnościami powtarzalnymi

Dodatkową zaletą będą:

  • praca na podobnym stanowisku dotycząca sprzedaży on-line
  • zainteresowanie motoryzacją oraz elektroniką samochodową
  • umiejętność bezwzrokowego pisania na klawiaturze

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w bardzo ciekawej branży
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji
  • forma zatrudnienia: Umowa o pracę na pełny etat
  • środowisko pracy, w którym oczekiwania są jasne, a zasługi i rozwój doceniane
  • bycie częścią zgranego zespołu ludzi, którzy sobie ufają i są dla siebie wsparciem
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, współmierne do zaangażowania oraz osiąganych wyników;

Zapraszamy do składania ofert również studentów zaocznych oraz niepełnosprawnych