Specjalista ds. spedycji z jęz. francuskim

FallWork Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Kraków

To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds. spedycji z językiem francuskim

Lokalizacja: Kraków

Opis stanowiska:

przyjmowanie i obsługa zleceń transportowych
kontakt z klientami oraz innymi działami firmy
dbanie o terminowe realizowanie zleceń

Wymagania:

doświadczenie na podobnym stanowisku
znajomość dokumentacji i zagadnień transportowych
bardzo dobra znajomość języka francuskiego i angielskiego
wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
bardzo dobra organizacja pracy
umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

atrakcyjne warunki zatrudnienia
bogaty pakiet socjalny
umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z firmą
możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą portalu.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.