Specjalista ds. Social Media

Punkt Krytyczny Biznesowej

40-092 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Co jest do zrobienia?

  • prowadzenie profilu oraz działań w Social Media (Facebook, Instagram, YouTube, Pinterest)
  • tworzenie i nadzór kampanii w kntekście realizowanych celów
  • planowanie, tworzenie i optymalizacja kampanii reklamowych
  • tworzenie contentu, tekstów PR-owych, wpisów blogowych
  • tworzenie dedykowanych harmonogramów komunikacji
  • interakcja z odbiorcami marki
  • realizacja estymacji, analizy oraz monitorowanie prowadzonych działań
  • tworzenie materiałów marketingowych we współpracy z pozostałymi działami
  • kontakt z domami mediowymi, prasą oraz blogerami
  • inne zadania z zakresu marketingu internetowego

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • zaangażowania oraz umejętności skupienia się na realizacji celów
  • otwartości w stosunku do pojawiających się wyzwań
  • luźnego ale odpowiedzialnego usposobienia
  • min. rocznego doświadczenie w dziale marketingu na takim samym lub podobnym stanowisku
  • min. rocznego doświadczenie w obszarze praktycznego wykorzystania managera reklam
  • wiedzy z zakresu chatbotów oraz reklam w messengerze, jak i specyfiki grup facebookowych
  • znajomości zasad zwiększających konwersję w social media
  • umiejętności "lekkiego" formułowania przekazów marketingowych
  • znajomości narzędzi do analityki i zarządzania profilami w mediach społecznościowych
  • mile widziana znajomość Photoshopa

Prezentacja firmy

Wykonujemy pracę u podstaw: odczytujemy potrzeby klientów. Tworzy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
narzędzia pracy, system premiowy, elastyczny czas pracy
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media