Specjalista ds. Social Media & PR / Marketing

Malibra

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nowoczesna agencja online marketingu zintegrowanego, należąca do konsorcjum GRUPA 365NET, realizującego kampanie dla dużych marek zatrudni na stanowisko:

(docelowo Social Media Manager)

Numer referencyjny: SSMPR

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób, które znają social media od podszewki – łączą wiedzę teoretyczną z praktycznymi umiejętnościami i są gotowe prowadzić projekty dla znanych marek w sposób stacjonarny (w biurze) jak i wspierać ich rozwój w sposób zdalny (24/7 za pomocą urządzeń mobilnych).

  • Strategiczne planowanie i realizacja kampanii SOCIAL MEDIA (minimum to: Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, LinkedIn) + fora opinii i mikroblogi.

  • Opracowanie i wdrażanie strategii marketingowych i wizerunkowych, przygotowanie prezentacji oraz scenariuszy działania / praca wg założonych scenariuszy i bieżąca animacja ruchu: real time marketing.

  • Content management i copywriting, czyli tworzenie i moderacja kontentu zgodnego ze strategią komunikacji.

  • Administracja 24/7 na różnych platformach społecznościowych (zarządzanie kontami klientów), oraz nadzorowanie prac programistów i grafików (własne zaangażowanie w tworzeniu grafik jest dodatkowym atutem).

  • Znajomość aplikacji na Facebook’a, kreatywność w ich tworzeniu (przygotowaniu copy, pomysłu kreatywnego, współpraca z zespołem) i administracji.

Działania wspierające projekty E-PR, przygotowanie i redakcja komunikatów prasowych, newsów, artykułów, obsługa biura prasowego i budowa / utrzymanie kontaktów z dziennikarzami branżowymi oraz blogerami.

  • Monitoring efektów, tworzenie raportów w oparciu o narzędzia firmy.

OFERUJEMY: samodzielną i bardzo ciekawą pracą z możliwościami rozwoju i awansu na stanowisko Social Media / PR Manager, motywujące wynagrodzenie oraz pracę nad perspektywicznymi, rozpoznawalnymi w branży projektami w młodym i przyjaznym zespole w biurach w centrum Krakowa.

Wymagania

Poszukujemy osób, które czują się profesjonalistami w działaniach PR & SOCIAL MEDIA (znajomość platform, narzędzi komunikacji ale też nowych trendów), które mają:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy projektowej w obszarze SM poparte efektami (praca w agencji interaktywnej lub własna działalność / freelance).

  • Mają doświadczenie w redakcji contentu w sektorze social media, ale też pracy z redaktorami, grafikami i programistami nad przygotowaniem layoutów, aplikacji, kreatywnych postów.

  • Przygotowują kreatywne scenariusze komunikacji, budujące przekaz zgodny ze strategią marki.

  • Administrują fan page’e w sposób samodzielny i mobilny, bazując na wszechstronnej wiedzy oraz umiejętności prowadzenia dyskusji „na każdy temat”.

  • Wykazują inicjatywę i poczucie humoru.

  • Znają język angielski.

Poza oferowaną pracą stacjonarną (Specjalista ds. Social Media & PR) chętnie nawiążemy też współpracę z osobami które chcą być freelancerami, prowadzą własne mikro-firmy i chcą podjąć współpracę przy większych projektach - w przypadku aplikacji na tego typu stanowisko prosimy o dopisek "WSPÓŁPRACA"

Prezentacja firmy

AGENCJA REKLAMOWA FULL SERVICE KRAKÓW WARSZAWA, KONSORCJUM GRUPA 365NET

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media