Specjalista ds. Social Media i Content Marketingu

3DKreator Sp. z o. o.

30-507 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

3DKreator sp. z o.o. to polska firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży nowoczesnych drukarek 3D, znajdujących zastosowanie m.in. w: przemyśle, budownictwie i architekturze, projektowaniu, medycynie, sztuce, muzealnictwie, meblarstwie, prototypowaniu i edukacji.

Wybrana osoba będzie odpowiedzialne za wzrost świadomości marki 3DKreatror na rynku polskim i zagranicznym, poprzez prowadzenie działań content marketingowych oraz social media związanych z promowaniem produktów z oferty firmy i wsparciem działań prosprzedażowych.

Zadania:

-Tworzenie, aktualizacja i optymalizacja treści w języku polskim oraz angielskim na stronie internetowej i kanałach społecznościowych

-Planowanie i wdrażanie działań content marketingowych oraz social media związanych z rozwojem marki 3DKreator (m.in. pisanie i weryfikowanie artykułów merytorycznych, prowadzenie bloga)

-Obsługa kanałów social media (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Linkedin)

-Tworzenie treści na potrzeby współpracy z mediami i dziennikarzami

-E-mail marketing i zarządzanie bazą kontaktów

-Analiza działań prowadzonych w Internecie przez konkurencję

-Śledzenie bieżących trendów Social Media i Content Marketingu

-Monitorowanie, optymalizacja i analiza efektywności działań online w obszarze social media i bieżących kampanii mediowych

-Ścisła współpraca z działałem handlowym oraz agencja marketingową

Wymagania:

-Wykształcenie wyższe kierunkowe (marketing, dziennikarstwo, PR, polonistyka)

-Biegła znajomości języka angielskiego umożliwiająca swobodne tworzenie treść w j. angielskim

-Lekkość pióra oraz kreatywność i umiejętność swobodnego pisania i redagowania tekstów

-Doświadczenie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Linkedin) w tym bardzo dobra znajomość specyfiki poszczególnych portali społecznościowych

-Rozumienie potencjału kanałów społecznościowych i umiejętność jego wykorzystania w marketingu prosprzedażowym

-Doświadczenie z obszaru szeroko rozumianego digital content marketingu

-Doskonałe zrozumienia biznesu mediów online

-Znajomość trendów i mechanizmów działania kanałów social mediowych oraz zachowań konsumenckich w nich

-Znajomość paneli administracji kanałów social mediowych, Google Analytics/ Google AdWords

-Znajomość zasad działania stron internetowych i systemu CMS tj. Wordpress

-Podstawowa wiedza z obszaru SEO/SEM,

-Samodzielność, sumienność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

-Samodzielne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie z możliwością kreowania własnych pomysłów

-Motywujące wynagrodzenie

-Współudział w kreowaniu strategii marketingowej firmy

-Realny wpływ na rozwój firmy i kształtowanie rynku druku 3D

-Wdrożenie konieczne do podjęcia współpracy w tym szkolenie wprowadzające z druku 3D i obsługi drukarki 3D w technologii FFF oraz skanowania w 3D

-Cykliczny pakiet szkoleń zgodny z rozwojem branży i drukarki 3D

-Możliwość zyskania unikatowej wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii

-Szansę zdobywania wiedzy i poszerzania horyzontów w zespole doświadczonych ekspertów z druku 3D,

-Współpracę w firmie będącej liderem w swojej branży

-Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego

-Dogodną lokalizację, biuro mieści się w budynku „Mała Toskania” w okolicach kładki Ojca Bernatka

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)”.

Prezentacja firmy

3DKreator sp. z o.o. to powstała w 2014 r. polska firma, która za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media