Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Specjalista ds. Skupu Zbóż

Miejsce pracy: teren Polski Zachodniej: woj. wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie

Aktualnie dla naszego Klienta z branży rolniczej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Główne obowiązki:

Pozyskiwanie zbóż od lokalnych podmiotów skupowych oraz gospodarstw rolnych na terenie województwa dolnośląskiego, wielkopolskiego, lubuskiego lub zachodniopomorskiego;

• Negocjowanie warunków skupu;

• Ocena potencjału, monitorowanie i analiza rynku zbóż;

• Dbanie o podtrzymanie i rozwój współpracy z kontrahentami;

• Uczestniczenie w rozwoju Działu Zbóż poprzez aktywną działalność zakupową;

• Prowadzenie dokumentacji oraz raportowanie do Dyrektora Działu Zbóż.

Wymagania:

Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie skupu / sprzedaży zbóż – warunek konieczny;

• Doświadczenie we współpracy z producentami rolnymi;

• Znajomość rynku rolnego w zakresie sprzedaży i skupu zbóż;

• Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane rolnicze i pokrewne;

• Umiejętność obsługi komputera;

• Zdolność dobrej organizacji pracy własnej;

• Wysoka komunikatywność, zaangażowanie, umiejętności negocjacyjne;

• Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do codziennych wyjazdów służbowych;

• Preferowane miejsce zamieszkania: woj. dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie.

Nasz Klient oferuje:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

• Wynagrodzenie podstawowe, pakiet socjalny oraz premie uzależnione od wyników pracy;

• Narzędzia do wykonywania powierzonej pracy: samochód służbowy, telefon, laptop;

Pracę od poniedziałku do piątku o charakterze mobilnym na terenie województwa dolnośląskiego, wielkopolskiego, lubuskiego lub zachodniopomorskiego.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.