Opis stanowiska pracy

zadania:

  • pozyskiwanie zbóż od gospodarstw rolnych i podmiotów skupowych w rejonie działania
  • negocjowanie warunków skupu
  • analiza sytuacji na rynku zbóż

oczekiwania:

  • doświadczenie we współpracy z producentami rolnymi w zakresie sprzedaży i zakupów zbóż
  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność
  • umiejętność budowania relacji z klientami

oferujemy:

  • bardzo atrakcyjny system premiowania
  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
  • samodzielność działania
  • potrzebne narzędzia pracy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych”

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Prezentacja firmy

Agrolok to firma z polskim kapitałem, która istnieje od ponad 25 lat. <b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Rolnictwo