Specjalista ds. sklepu internetowego

bioArcus Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy osobę cechującą się dobrą organizacją pracy, wysoką kulturą osobistą oraz osobę ambitną, rzetelnie podchodzącą do postawionych zadań.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zwiększenie portfela klientów oraz wzrost świadomości marki firmy poprzez wszelkie działania marketingowe związane z prezentowaniem i sprzedażą produktów i usług szczególnie poprzez sklep internetowy

Od kandydatki/kandydata oczekujemy:

  • kreatywność i inicjatywa, oczekujemy pomysłów i liczymy na ich wdrożenie
  • praktyczna wiedza z zakresu pozycjonowania sklepów/stron internetowych,
  • znajomość SEO/SEM/Google: Analytics/Adwords
  • obsługa Word, Excel,

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • ustawianie akcji promocyjnych w systemie cms oraz przeprowadzanie testów poprawności ich działania
  • publikacje na portalach zewnętrznych w ramach akcji sprzedażowo-marketingowych
  • prowadzenie kampanii mailowych do Klientów
  • analizowanie skuteczności kampanii
  • monitorowanie efektów prowadzonych działań i przygotowywanie raportów.
  • analiza ruchu przychodzącego oraz konwersji
  • dobór fraz i przygotowywanie strategii SEO

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Umowę o pracę na pełen etat od zaraz
  • Praca na samodzielnym stanowisku, podlega bezpośrednio dyrektorowi sprzedaży
  • Pracę w znakomitej lokalizacji- przy stacji metra Dworzec Wileński
  • Specjalistyczne szkolenia
  • Przyjazne środowisko pracy, wysoką kulturę pracy, szacunek i dobrą atmosferę w firmie
  • Pakiet medyczny
  • Telefon służbowy
  • Praca w godz. 8.00 – 16.00

Prezentacja firmy

bioArcus Sp. z o.o., od roku 1992 oferuje skuteczne technologie w zakres... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media