Specjalista ds. Serwisu

TP Teltech Sp. z o.o.

Łomża, podlaskie

Od: TP Teltech Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łomża

Zadania:

  • realizacja zleceń klientów w zakresie systemów elektronicznych i elektrycznych zabezpieczenia technicznego
  • montowanie urządzeń systemów alarmowych
  • utrzymanie i konserwacja urządzeń systemów alarmowych
  • naprawianie i usuwanie awarii
  • wsparcie techniczne przy przygotowaniu ofert i przetargów

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne - elektroniczne, elektryczne lub telekomunikacyjne
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
Mile widziane:
  • wpis na listę pracowników kwalifikowanych zabezpieczenia technicznego
  • uprawnienia SEP

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe - preferencyjne pakiety na korzystnych warunkach
  • możliwość korzystania z usług Orange na preferencyjnych warunkach
  • telefon
  • system premiowania oparty na wynikach pracy
  • szkolenia zapewniające rozwój

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.