Specjalista ds. Serwisu Maszyn Pakujących

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Nasz klient oferuje:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Liczne szkolenia i możliwości rozwoju
  • Niezbędne narzedzia pracy - samochód, telefon komórkowy, komputer
  • Benefity takie jak dofinansowanie wakacji i bony finansowe z okazji świąt

Zakres obowiązków:

  • Wizyty u klientów w celu wykonywania prób technologicznych, doradztwa technicznego i ustalania przyczyn reklamacji
  • Tworzenie raportów z odbytych wizyt
  • Współpraca z działem handlowym i technologami produkcji
  • Doradzanie klientom w zakresie opakowań
  • Podnoszenie kwalifikacji w zakresie maszyn pakujących oraz rynku opakowań

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość obsługi maszyn pakujących
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Sumienność i samodzielność

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials