TBS Consulting

Specjalista ds. Serwisu HVAC.

Dla międzynarodowego producenta agregatów wody lodowej poszukujemy osoby na stanowisko Technik/Inżynier Serwisu.

Zakres obowiązków:

• Instalacja oraz serwis agregatów wody lodowej w powierzonym regionie.
• Prowadzenie dokumentacji techniczno-serwisowej.
• Raportowanie do Szefa Serwisu w Polsce.

Wymagania:

• Doświadczenie w serwisie i instalacjach agregatów wody lodowej (chillerów).
• Wykształcenie średnie-techniczne, mile widziane wyższe-techniczne.
• Gotowość do pracy mobilnej.
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
• Komunikatywność i otwartość.

Oferta:

• Praca w serwisie fabrycznym stabilnego, międzynarodowego producenta.
• Samochód służbowy z możliwością korzystania w celach prywatnych.
• Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę z wynagrodzeniem podstawowym od 4500 do 5500 pln brutto.
• Komputer ze specjalistycznym oprogramowaniem, narzędzia, telefon.
• Możliwość szkoleń zagranicznych.

Specjalista ds. Serwisu HVAC

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.