Specjalista ds. Serwisu Aparatury

HRK S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta specjalizującego się w dystrybucji światowej klasy aparatury poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Serwisu AparaturyMiejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z klientami,
  • prowadzenie napraw i konserwacji,
  • instalacje nowej apartury wraz z przeprowadzaniem instruktażu obsługi,
  • wsparcie działań sprzedażowych i marketingowych.

Wymagania:

  • mobilność i dyspozycyjność,
  • wysoki poziom identyfikacji z produktami firmy,
  • nastawienie na rozwój zawodowy i osobisty,
  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w zakresie serwisu sprzętu medycznego,
  • wykształcenie techniczne o profilu inżynierskim bądź medycznym,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca udział w szkoleniach zagranicznych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • elastyczny czas pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty system motywacyjny i socjalny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.