Opis stanowiska pracy

Jeśli interesuje Cie praca w Firmie Partnerskiej Google, w środowisku ludzi biznesu oraz chcesz zdobyć bezcenne kwalifikacje i umiejętności - zapraszamy Cię do Naszego Zespołu .

Aktualnie firma Optimus Marketing prowadzi rekrutację na następujące stanowisko:

Specjalista ds. SEO

    (Miejsce pracy Toruń)

Twoja praca będzie polegała na:

- Pozycjonowaniu stron www

- Optymalizacji kodu strony www na rzecz lepszego pozycjonowania strony w wyszukiwarce Google

- Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu pozycjonowania.

- Przygotowanie raportów i analiz

Kandydatom zapewniamy:

- Stabilne zatrudnienie,

- Stałe wynagrodzenie składające się z podstawy i wynagrodzenia premiowego uzależnionego od jakości pracy,

- Przejrzysty system ścieżki kariery,

- Pracę w młodym zespole,

- W pełni wyposażone biuro,

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Wymagania

Poszukujemy osób:

- Doświadczenie w zakresie pozycjonowania stron internetowych,

- Bardzo dobra znajomość zasad SEO,

- Znajomość standardów pozycjonowania stron internetowych,

- Praktyczna znajomość HTML oraz CSS,

- Znajomość systemów CMS oraz technologii stron www,

- Znajomość algorytmów wyszukiwarek internetowych,

- Kreatywne podejście do wykonywanych zadań,

Prezentacja firmy

Jesteśmy certyfikowaną agencją interaktywną,<br/>marketing to nas... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy