Specjalista ds. SEO

BadzWidoczny.pl s.c.

Sopot, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • rozwój strategii SEO firmy
  • obsługa programów i narzędzi SEO
  • obsługa i rozbudowa zaplecza SEO firmy
  • optymalizacja stron produktowych zgodnych z kanonami SEO
  • monitorowanie sytuacji SEO firmy oraz śledzenie nowości i zmian w branży SEO

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • jasno określona ścieżka kariery
  • szkolenie stanowiskowe
  • niezbędne narzędzia do pracy

Wymagania

  • silnie rozwinięte zdolności analitycznego myślenia
  • wysoka terminowość i sumienność w wykonywaniu codziennych obowiązków
  • doświadczenie w planowaniu i budowaniu zaplecza pozycjonerskiego podparte przykładami
  • umiejętność obsługi programów i narzędzi wspomagających proces pozycjonowania
  • praktyczna umiejętność stosowania systemów wymiany linków
  • znajomość zasad budowy witryn optymalnych pod SEO

Prezentacja firmy

BądźWidoczny.pl to dynamiczna firma świadczącą usługi z zakresu marketin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media