Specjalista ds. Rynku Samorządów

Red Ocean KZ Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty ds. Rynku Samorządów

Osoba na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za:

  • aktywne pozyskiwanie Klientów - jednostek samorządu terytorialnego na terenie całego województwa,
  • kompleksową obsługę Klientów i zarządzanie zgromadzonym portfelem Klientów,
  • prezentowanie oferty handlowej w oparciu o analizę potrzeb Klientów oraz posiadane narzędzia,
  • dbanie o wizerunek Firmy zgodny z przyjętymi przez nas standardami,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji.

Wyślij nam swoje CV, jeżeli:

  • masz bogate doświadczenie w kontaktach z Klientami sektora samorządowego lub posiadasz doświadczenie w obsłudze rynku JST -warunek konieczny,
  • wykazujesz ponadprzeciętne zdolności szybkiego nawiązywania trwałych relacji handlowych z Klientem i świetnie przekładasz je na wysokie wyniki sprzedaży,
  • jesteś nastawiona/y na cel i jego widoczne efekty,
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży (głównie w obrębie przydzielonego regionu),
  • potrafisz samodzielnie zarządzić swoją pracą, a obsługa programów MS Office (Word/Excel) nie sprawia Ci najmniejszych trudności,
  • prowadzisz działalność gospodarczą,
  • Uwaga! Znajomość lokalnego rynku samorządowego będzie dodatkowym atutem.

W zamian oferujemy:

  • dużą samodzielność prowadzonych projektów,
  • szkolenia produktowe z wysokiej klasy ekspertami branżowymi,
  • wynagrodzenie, które uzależniamy od Twoich umiejętności oraz osiągniętych wyników,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • liczne wyzwania zawodowe!

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie:

  • CV oraz listu motywacyjnego,
  • oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

Prezentacja firmy

Red Ocean Sp. z o.o. jest niezależną firmą konsultingową działającą w ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat