Specjalista ds. Rynku Finansowego

Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Warszawa, mazowieckie

Jesteśmy bankiem, który łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów.

Wyznaczamy standardy światowej bankowości dzięki długofalowej strategii wzmacniając naszą obecność na świecie i nieustannie ulepszając relacje z Klientami. Kładziemy nacisk nie tylko na bankowość, ale też na technologie i analitykę.

Nasze podejście do rozwoju jest proste – stwarzamy możliwości i udostępniamy narzędzia rozwojowe, z których pracownicy mogą korzystać w odpowiednim dla siebie czasie, popierając jednocześnie postawę odpowiedzialności za kształtowanie własnej drogi zawodowej.

W Citi Handlowy nie ma sztywno wyznaczonych ścieżek kariery, którymi trzeba podążać – dzięki mobilności zawodowej można startować w procesach rekrutacyjnych w Citi na całym świecie.

Miejsce pracy: Warszawa

Ref nr: 16046834

Opis stanowiska:

  • Obsługa klientów korporacyjnych w zakresie produktów Pionu Skarbu.,
  • Budowanie relacji z klientem pozwalających na pełne zrozumienie profilu działalności i potrzeb w zakresie produktów bankowych.
  • Gwarantowanie klientowi pełnej satysfakcji z oferowanych mu produktów i usług bankowych poprzez wykorzystanie wiedzy na temat produktu i potrzeb klienta.
  • Przygotowywanie wysokiej jakości ustnych i pisemnych prezentacji i ofert dla klientów. Pomoc przy kompletowaniu dokumentów oraz wspieranie wszelkich relacji i transakcji z klientami.
  • Regularna dystrybucja klientom ekonomicznych analiz bankowych, wspartych komentarzem dotyczącym rynku oraz informowanie klienta o sytuacji na rynkach.
  • Dostarczanie klientom informacji i zapewnianie im szkoleń na temat oferowanych produktów.
  • Utrzymywanie profili klientów i wprowadzanie danych informacyjnych na ich temat w systemach banku.
  • Analizowanie i monitorowanie danych i raportów na temat klientów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie produktów Pionu Skarbu
  • Wyksztalcenie wyższe magisterskie w kierunku ekonomicznym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, umiejętności sprzedażowe, odpowiedzialność za powierzone zadania oraz zespół

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • realne możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o indywidualne ścieżki awansów
  • profesjonalne szkolenie rozwijające kompetencje
  • bogaty pakiet socjalny
To apply for the vacancy please click on the 'APLIKUJ' button on the right side of this job offer.
Bank Handlowy w Warszawie S.A. Bank Handlowy w Warszawie S.A.