Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży w sklepie internetowym

SuperWnętrze.pl

Kraków, 30-094, małopolskie

Opis stanowiska pracy

DO TWOJEGO ZAKRESU OBOWIĄZKÓW NALEŻEĆ BĘDZIE:

Rozwój Strategii Biznesowej i marketingowej w firmie
Kreowanie współpracy pomiędzy dostawcami
Współudział w procesie wdrożenia nowych produktów
Zgłaszanie nowych inicjatyw biznesowych
Współpraca przy planowaniu projektów i inicjatyw
Uczestnictwo i monitoring projektów i inicjatyw

Wymagania

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:
Wykształcenia wyższego /ekonomia/marketing/
Wiedzy z zakresu funkcjonowania rynku ekommerce
Znajomości zagadnień marketingowych i analitycznych
Umiejętności analizy zachodzących zmian w obszarze rynków ekommerce
Bardzo dobra znajomość Google Analytics
Umiejętności przygotowywania i prowadzenia raportów
Umiejętności zarządzania czasem
Wiedzy z zakresu zarządzania projektami
Wysokich umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
Otwartości na nowe inicjatywy i pomysły
Umiejętności pracy indywidualnej i zespołowej

Prezentacja firmy

Sklep zajmuje się sprzedażą akcesoriów do wyposażenia wnętrz od 2... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż