Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży Usług HR- Rynek Niemcy

FallWork Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

FallWork Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 6231.

W związku z dynamicznym rozwojem działań na rynku zagranicznym poszukujemy

Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży Usług HR - Rynek Niemcy

Obowiązki:

  • sprzedaż usług leasingu pracowniczego oraz usług rekrutacji i selekcji
  • inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedaży, analiza rynku i konkurencji
  • pozyskiwanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
  • reprezentowanie Agencji na rynku niemieckim i budowanie wizerunku profesjonalnej i rozpoznawalnej marki

Wymagania:

  • biegła znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie)
  • doświadczenie w sprzedaży B2B (mile widziane w sprzedaży usług)
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu
  • gotowość do wyjazdów służbowych do Niemiec

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjne prowizje sprzedażowe
  • zdobycie wyjątkowego i cennego doświadczenia na samodzielnym stanowisku
  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy, CRM)
  • pakiet benefitów: kartę Multisport, prywatne ubezpieczenie

Oferta pracy stałej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji