Specjalista ds. rozwoju sieci sprzedaży - instalacje gazowe

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta firmy multienergetycznej działającej na rynku polskim poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. rozwoju sieci sprzedaży - instalacje gazoweMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Negocjacje umów,
  • Rozwijanie sieci sprzedaży instalacji gazowych na wyznaczonym terenie,
  • Sprzedaż zbiorników gazowych do Klientów biznesowych,
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami,
  • Budowanie bazy danych potencjalnych Klientów i inwestycji,
  • Dbałośc o zadowolenie Klientów.

Wymagania:

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (wschód Polski),
  • Rozwinięte umiejętności sprzedażowe,
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Systematyczność,
  • Samodzielność,
  • Nastawienie na cel
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Proaktywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,
  • Podstawowe narzędzia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.