Specjalista ds rozwoju sieci na terenie Niemiec i Austrii

Komandor Śląsk S.A.

Katowice, 40-403, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Komandor posiadająca swoje przedstawicielstwa w ponad 40 krajach całego świata oraz lider na rynku polskim w segmencie szaf z drzwiami przesuwnymi, kuchni i mebli na wymiar zatrudni specjalistę ds obsługi i rozwoju sieci na rynku niemieckim i austriackim.

Do obowiązków na tym stanowisku będzie należeć:
- pozyskiwanie partnerów handlowych na terytorium Niemiec i Austrii
- utrzymywanie stałej współpracy z klientami
- kontakt osobisty, mailowy i telefoniczny z klientami
- opieka nad istniejącymi klientami
- tworzenie ofert handlowych
- przeprowadzanie rozmów handlowych i prezentacji

Wymagania

- znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację
- doświadczenie w pozyskiwaniu klientów
- dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych do obsługiwanych krajów europejskich
- wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i zorientowanie na wynik
- dobra organizacja pracy
- znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office
- prawo jazdy kat. B + doświadczenie w prowadzeniu pojazdu
- mile widziane znajomość branży meblarskiej

Prezentacja firmy

Komandor S.A. jest firmą zajmującą się projektowaniem i pro- dukc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi