Specjalista ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej

Safe Fleet Management Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Safe Fleet Management Sp. z o.o. właściciel marki CLS-24 poszukuje osoby na stanowisko :

Miejsce pracy wojewódzwto : Warszawa

Zadania na stanowisku :

Pozyskiwanie partnerów biznesowych, negocjowanie warunków współpracy i pomoc we wdrożeniu i w otwieraniu oddziałów franczyzowych

Prowadzenie aktywnej rozbudowy sieci sprzedażowej

Ewaluacja i ujednolicenie systemu franczyzowego w Firmie

Rozwijanie relacji biznesowych z nowymi i dotychczasowymi partnerami

Monitorowanie i bieżąca weryfikacja działania oddziałów franczyzowych

Prowadzenie szkoleń dla sieci sprzedazowej

Koordynowanie współpracy z partnerami biznesowymi

Analiza działań konkurencji

Wymagania

Znajomość branży Motoryzacyjnej

Bardzo dobra znajomość standardów funkcjonowania sieci franczyzowej

Samodzielność w działaniu i chęć podejmowania wyzwań

Łatwość w budowaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych

Umiejętność strategicznego myślenia

Wysokie umiejętności negocjacyjne

Prezentacja firmy

Firma Centrum Likwidacji Szkód zajmuje się wsparciem technicznym ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Premie, dodatki:
Premia kwartalna
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi