Specjalista ds. Rozwoju Rynku | Market Development Specialist

PRAX

Skawina, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dickies Workwear to ponad 80 lat doświadczeń w produkcji odzieży roboczej i ochronnej oraz obuwia roboczego.

Obecnie do naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko: Specjalista ds. Rozwoju Rynku.

  • Kompleksowy rozwój marki Dickies Workwear na powierzonym obszarze
  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
  • Rozwój i wsparcie sieci partnerów biznesowych
  • Współpraca z firmami z sektora BHP w celu zwiększenia wyników sprzedażowych firmy
  • Prowadzenie prezentacji i negocjacji biznesowych
  • Inicjowanie działań sprzedażowych i marketingowych mających na celu budowanie wizerunku firmy
  • Realizacja założonego planu sprzedaży

  • Bardzo ciekawą współpracę z jedną z największych międzynarodowych firm z branży BHP na świecie
  • Wynagrodzenie składające się z części stałej i premii uzależnionej od wyników sprzedażowych
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód służbowy),
  • Profesjonalną ścieżkę adaptacji oraz rozwoju kompetencji
  • Dużą samodzielność w działaniu i elastyczny czas pracy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów BHP do sektora B2B - warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie w rozwoju sieci dealerskiej
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji w środowisku biznesowym oraz umiejętności ich praktycznego zastosowania
  • Samodzielność i nastawienie na realizacje celów
  • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"

Prezentacja firmy

Stanowimy zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management