Specjalista ds. rozwoju produktu i współpracy handlowej

P.P.U.H Geco Sp. z o.o.

Cholerzyn k. Kraków, Balice, Liszki, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • analiza potrzeb rynkowych, działań konkurencji oraz trendów w elektronice
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • opieka i stały kontakt z dotychczasowymi klientami
  • tworzenie ofert handlowych
  • wdrażanie nowych rozwiązań reklamowych oraz marketingowych
  • doradztwo w sprawie doboru odpowiedniego produktu
  • nadzór i aktualizacja danych umieszczonych na firmowej stronie internetowej w zakresie oferty produktowej oraz bieżących informacji dla klientów
  • aktywny udział w procesie wdrażania nowych produktów
  • sporządzanie dokumentacji graficznej oraz użytkowej produktu
  • tworzenie dokumentacji sitodruku (np. Corel)

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientem
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • doświadczenia w szybkim docieraniu do osób decyzyjnych
  • prawo jazdy kat. B
  • asertywności i samodzielności
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • odpowiedzialności
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • chęci rozwoju zawodowego i nauki
  • znajomości programów graficznych, np. Corel

Mile widziane:

  • podstawowa wiedza z zakresu automatyki lub elektroniki
  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży
  • znajomość drugiego języka obcego, np. niemieckiego

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Zatrudnienie w perspektywicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Benefity pozapłacowe (pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, szkolenia)
  • Udział w tworzeniu innowacyjnych produktów
  • Dużą samodzielność na stanowisku pracy
  • Możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia zawodowego
  • Wsparcie przyjaznego i życzliwego zespołu
  • Udział w międzynarodowych targach

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą działającą w branży elektronicznej od 1992 roku. O... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Praca dla studenta, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja