Specjalista ds. rozwoju portali internetowych

Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Grupa PTWP SA, dynamicznie rozwijająca się firma medialna, wydawca czasopism (m.in. Nowy Przemysł, Rynek Zdrowia, Rynek Spożywczy, Farmer), wydawca portali internetowych), organizator branżowych konferencji na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym, poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalista ds. rozwoju portali internetowych

Obowiązki:

• nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z partnerami zewnętrznymi
• poszukiwanie nowych źródeł danych, negocjowanie warunków współpracy
• nadzór nad realizacją zobowiązań partnerskich i patronackich
• nadzór nad emisją reklam i innych treści zamówionych
• gromadzenie, weryfikacja i aktualizacja danych
• pomoc w realizacji zadań wynikających z bieżącej pracy redakcji
• działania promocyjne wokół portali
• aktywność w obrębie social media
• prace administracyjno-biurowe

Wymagania

• wykształcenie średnie lub wyższe
• biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• znajomość branży internetowej i rynku medialnego
• umiejętność poszukiwania i pozyskiwania informacji
• zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
• bardzo dobra znajomość oprogramowania biurowego
• mile widziane doświadczenie w pozycjonowaniu stron

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji do 17 kwietnia br.

Prezentacja firmy

Grupa PTWP, dynamicznie rozwijająca się firma medialna, wydawca c... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo