Specjalista ds. rozwiązań T-mobile

CTDP Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Jesteśmy firmą, która od 15 lat realizuje prestiżowe projekty w branży call-trading – obecnie dynamicznie rozwijającej się gałęzi sprzedaży. Stawiamy na innowacyjne metody, zarówno w świadczeniu usług dla naszych partnerów, jak i również w tworzeniu atrakcyjnego i przyjaznego miejsca pracy dla naszych pracowników.

Nie jest dla nas ważne jakie masz doświadczenie zawodowe.

Liczy się dla nas:

  • komunikatywność,
  • pomysłowość,
  • życiowy optymizm,
  • zaangażowanie w pracę,
  • gotowość do rozwijania swoich umiejętności,
  • dyspozycyjność do pracy od pn do pt, w godz. 8.00-16.00
To wystarczy, aby rozpocząć pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: Toruń

Zakres zadań:

- prowadzenie telefonicznych rozmów handlowych ze stałymi klientami w oparciu o Standardy Obsługi Klienta T-mobile,
- informowanie o nowych rozwiązaniach, promocjach oraz dodatkowych usługach
przeznaczonych dla klientów T-mobile,
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Profil Kandydata:

- wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
- zdolność szybkiego uczenia się,
- umiejętność sprawnej obsługi komputera,
- gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji,
- odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane zadania,
- nastawienie na efektywną realizację powierzonych zadań,
- energia w działaniu i optymizm,
- dyspozycyjność do pracy od pn-pt w godz. 8.00-16.00,

Dla osób z doświadczeniem w sprzedaży w call center przygotowaliśmy preferencyjne warunki zatrudniania.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- umowę o pracę po okresie próbnym,
- stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system prowizyjny,
- miłą atmosferę pracy,
- komfortowe warunki pracy i nowoczesne otoczenie,
- pokój relaksacyjny ze stołem do gry w piłkarzyki,
- wolne weekendy,
- stałe godziny pracy 8-16,
- dostęp do firmowej biblioteki – book-crossing,
- szkolenia wstępne i podnoszące kwalifikacje,
- możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej,
- możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

Dołącz do nas – prześlij swoje cv na adres: praca@ctdp.pl

CTDP Sp. z o.o. & Co Sp. k.
ul. Szosa Bydgoska 60a
87-100 Toruń

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Szczegółowe informacje na temat firmy znajdziesz na stronie: www.ctdp.pl i na Facebooku.